• slider
  • slider
  • slider
  • slider

Odszkodowania za wypadki komunikacyjne

Niezależnie od tego, czy posiadasz prawo jazdy, czy nie, niemal każdego dnia stajesz się uczestnikiem ruchu – jako pieszy, kierowca, rowerzysta czy motocyklista. Mimo podejmowania wielu akcji i prac, mających na celu poprawę bezpieczeństwa na polskich drogach, co jakiś czas słyszymy o wypadkach komunikacyjnych.

Każdy kto nie jest sprawcą zdarzenia, może ubiegać się o odszkodowanie.
Kancelaria Adwokacka Krakowiński zajmuje się pomocą w uzyskiwaniu zadośćuczynienia za doznaną krzywdę, odszkodowań z tytułu strat materialnych w wypadku komunikacyjnym, zwrotu kosztów leczenia, wizyt lekarskich, dojazdów. Dochodzimy rent na przyszłość z tytułu zwiększonych potrzeb, opieki i innych koniecznych wydatków.

Oprócz zdarzeń, które miały miejsce podczas poruszania się po drodze, istnieje możliwość uzyskania odszkodowania w wypadkach mających związek z ruchem pojazdu mechanicznego. Czynności te obejmują ładowanie lub rozładowywanie auta, a także wsiadanie i wysiadanie z pojazdu.

Po wizycie w Kancelarii uzyskamy wszystkie niezbędne dokumenty i kompleksowo zajmiemy się sprawą. Prowadzimy nie tylko sprawy cywilne, ale również karne – aby sprawcę spotkała oczekiwana przez klienta sprawiedliwa kara.